• A A A

 • Położenie naszej sali weselnej zapewnia zarówno dobry dojazd jak i odpoczynek od zgiełku miasta. Organizujemy przyjęcia weselne do 200 osób. Standardowa oferta weselna obejmuje 5 dań gorących, zimne przystawki i przekąski, trzy rodzaje sałatek, ciasta, owoce oraz chlebek weselny. Napoje gazowane (Coca-Cola), soki, kawa i herbata bez ograniczeń. W prezencie Państwo Młodzi otrzymują od Nas do dyspozycji apartament małżeński a goście szampana na powitanie.

  Istnieje możliwość zamówienia również dodatkowych atrakcji, takich jak stół wiejski, fontanna czekoladowa/alkoholowa, dring bar, pokaz tańca czy fotobudka.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, istnieje możliwość modyfikowania pakietu podstawowego. W zależności od opcji cena za talerzyk waha się pomiędzy 135 a 155 zł. Przy weselach powyżej 150 osób oferujemy tort gratis.

  Na drugi dzień po przyjęciu weselnym jest możliwość zorganizowania poprawin. Serwujemy dania na stole szwedzkim. Koszt obliczany jest za ilość czasu spędzoną na sali a nie od liczby gości.

  Istnieje także możliwość wynajęcia samej sali weselnej z kucharzem oraz obsługą lub bez. Warunki takiego wynajęcia ustalamy na miejscu z klientem.

  Dla gości przyjezdnych oferujemy miejsca noclegowe w pokojach dwuosobowych z łazienkami.

   

   

   

  Stół wiejski

   

   

  Stół z ciastem